سبد خرید 0

درباره ما

ما گروه همتا هستیم!

درست زماین که در محوطه‌ی دانشگاه به همراه چندتن از هم‌کلاسی‌هایمان در خصوص بازارکار رشته‌ی برنامه‌نوسی مشغول بحث بودیم به این نتیجه رسیدم که یک سایت آموزشی با در حوزه‌های مختلف برنامه‌نوسی راه‌اندازی کنیم تا بتوانیم تجربیات خودمان را در اختیار دانشجویان تازه وارد قرار دهیم و از این مسیر کسب درآمد کنیم. فردای آن روز به اتفاق هم دامنه (همان آدرس اینرنتی) hamta-college.ir را ثبت کردیم و بعد از آن شروع به ضبط آموزش‌هایمان کردیم.

برنامه‌نویسی وب آغازی بود بر پایان تمام آموزش‌هایمان

در فصل امتحانات پایان ترم، یعنی تقریباً 2 ماه بعد از راه‌اندازی همتاکالج برای اولین بار درآمد ما بیش از مخارج شخصیمان شد. در همین حال تصمیم گرفتیم آموزش‌هایی خارج از مطالب درسی نیز در سایت قرار دهیم. بنابراین اولین دوره جامع آموزش طراحی سایت را در سایت منتشر کردیم در کم‌تر از 1 ماه بیش از 200 نفر رضایت کامل خود را در خصوص دروره اعلام کردند. از این روز مسیر محتوای آموزشی را به آموزش طراحی سایت متمرکز کردیم.

اولین پروژمون آهن‌ربا بود

تقریباً یک سال بعد یعنی در سال 1394 اولین پروژه طراحی سایت قبول کردیم. قبل از اون از دریافت پروژه خوداری می‌کردیم ولی کارفرما بخاطر اعتماد شدید به همتا اسرار زیادی کرد و ما مجبور شدیم که این پروژه قبول کنیم. پایان این پروژه سیلی عظیمی از درخواست‌های کوچیک و بزرگ را به سمت ما هدایت کرد. در اینجا بود که بخش طراحی سایت راه‌اندازی کردیم. ما تونستیم با کارآموزایی که خودمون تربیت کردیم، سنگین‌ترین پروژه ها ران (راه‌اندازی) کنیم.

کرونا بمب کسب‌وکار ما بود.

پیش از کرونا عموم مشتریان طراحی سایت افرادی بودند که دانش تخصصی برای مدیریت سایت داشتند، اما کرونا باعث آنلاین شدن کسب‌وکارها شد. در زمان قرنطینه کوچک‌ترین بوتیک‌ها، فروشگاه‌ها و… برای زنده نگه‌داشتن کسب‌وکارشان مجبور بودند از اینستاگرام استفاده کنند. اما اینستاگرام بستری مناسبی برای فروش نمی‌باشد. برای همین به سرعت تقضا برای طراحی سایت افزایش یافت و ما در همتا تمرکز خود را روی طراحی سایت قرار دادیم.

در ابتدا سیل نارضایتی‌ها سمت ما سرازیر شد!

وقتی مشتریان سایتاشن را تحیول می‌گرفتن، بعد از چند ماه در حالی که ناراحت بودند با ما تماس می‌گرفتند و با اعتراض از ما می‌پرسیدند «چرا سایت ما فروش ندارد؟» در ابتدا تمام تلاش اعضای تیم این بود که مشتریان را قانع کنند که فرآیند طراحی سایت و فرآیند بازاریابی دو معقوله‌ی جدا از اهم هستند. اما با زیاد شدن درخواست‌ها به این نتیجه رسیدیم که در حوزه‌های مارکتینگ و فروش نیز خدمات عالی ارائه دهیم.
بعد از اراده خدمات مارکتینگ در پکیج‌های طراحی سایت، رضایت مشتریان بیش از پیش شد. این رضایت به قدری است که در حال حاظر تمام سیستم بازاریابی همتاکالج فقط با معرفی مشتریان قدیمی صورت می‌گیرد و ما هزینه‌ی چندانی برای بازاریابی انجام نمی‌دهیم.

حالا تیم همتا از سراسر ایران گرد هم آمده تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما بدهیم.

امین عظیم‌آبادی

از تبریز

محمد سرلک

از تهران

سجاد احسان‌فر

از دماوند

محمد ابراهیم‌زاده

از کرج

آموزش

طراحی

پشتیبانی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://hamta-college.ir/?p=25

پشتیبانی همتاکالج