ما پشتیبان وردپرس شما هستیم!​

پشتیبانی سایت خود را به همتاکالج بسپارید و با خیال راحت کسب‌وکار خود را توسعه دهید. برای مشاورۀ رایگان همین الآن در صفحه پشتیبانی خود پیام دهید.

توسعه وردپرس
مارکتینگ
سئو
امنیت وردپرس
افزایش سرعت وردپرس
پاک سازی سایت‌های آلوده

ما کی هستیم؟

ما تیم همتاکالج هستیم! هدف ما طراحی سایت در تبریز و پشتیبانی وردپرس است. وردپرس تحصص ما و پشتیبانی سایت کار ماست. اگر می‌خواهید با خیال راحت کسب‌وکار خود را توسعه دهید، به یک پشتیبان حرفه‌ای نیازمند هستید، تیم آموزش دیدۀ ما آمادۀ پشتیبانی سایت و حل خطاهای وردپرس شماست. اولین درخواست پشتیبانی خود را همین الآن در صفحۀ پشتیبانی خود ثبت کنید.

خدمات پشتیبانی سایت ما

 
 

امنیت وردپرس

اگر نگران هک شدن وردپرس هستید، ما امنیت وردپرس را ارتقا می‌دهیم.

 
 

سئو سایت

اگر می‌خواهید سایت شما در رتبه‌های برتر گوگل باشد، ما همراه‌تان هستیم

 
 

افزایش سرعت وردپرس

بالا بودن سرعت سایت، رضایت کاربران را ۲ برابر می‌کند و جایگاه گوگل را بهبود می‌دهد.

 
 

مارکتینگ

اگر به دنبال افزایش فروش خود هستید با مارکتینگ اصولی هزینۀ کم‌تری پرداخت کنید.

 
 

توسعه سایت

برای این که یک سایت حرفه‌ای داشته باشید، لازم است که
سایت شما توسعه یابد. هر درخواستی که داشته باشید
ما برای شما انجام می‌دهیم زیرا ما پشتیبان وردپرس هستیم!

 
 

پاک سازی سایت آلدوده

اگر سایت وردپرسی شما ویروسی شده است، جای نگرانی نیست. همین الآن پیام دهید.


امنیت در وردپرس

افزایش امینت سایت وردپرس

وردپرس یک سرویس عموی است. همان‌طور که شما می‌توانید از این پدیدۀ شگرف صنعت وب استفاده کنید، هکرها نیز می‌توانم تمامی کدها وردپرس را دانلود کنند و با شناسایی باگ‌ها و حفره‌های امنیتی آن سایت شما و کسب‌وکارتان را هدف قرار دهند.

برای افزایش امینیت وردپرس چکار کنیم؟

اگر می‌خواهید یک سایت ایمن داشته باشید، در گام اوّل باید پیش‌فرض‌های وردپرس را تغییر دهید و با ایجاد تغییرات کار در هسته وردپرس کار نفوذ را برای هکرها پیچیده کنید.

 
 

چک لیست امنیت وردپرس

انواع پکیج‌های امنیت وردپرس

کدام پکیج امنیت وردپرس مناسب کسب‌وکار شماست؟ انتخاب کنید تا ۲۴ ساعته روی سایت شما اجرا شود. و از آن لذت ببرید. درخواست خود را از طریق پشتیبانی وارد کند تا کارشناسان ما امنیت سایت شما را بررسی کنند. چون یکی از مهم‌ترین خدمات پشتیبان وردپرس امنیت است.

 
 

تک ستاره

 
 

دو ستاره

 
 

۳ ستاره

 
 

ستارهِ VIP


افزایش سرعت وردپرس

بهینه‌سازی استاندارد سایت‌

بهینه‌سازی استاندارد سایت‌های وردپرسی یکی از موادر کاملاً تخصصی در زمینه طراحی سایت است که انجام آن باعث بهبود رتبه‌ی شما در گوگل می‌شود ورضایت کاربران را در پی دارد.

علل کندی وردپرسی چیست؟

مهم‌ترین عامل کندی سایت‌های وردپرسی استفاده‌ی غیر اصولی از افزونه‌ها قالب‌های غیر استاندارد است. اما برای بهینه سازی سایت‌های وردپرسی می‌توان استایل‌های قالب و افزونه‌ها را کنترول کرد و همچنین تصاویر را با استانداردهای قالب هماهنگ کرد تا بتوان بازخورد بهتری را از سایت داشته باشید.

بهینه سازی تخصصی وردپرس برای گوگل‌پیج ایسایتس و جی‌تی متریکس

بهینه سازی تخصصی و کسب رتبه‌ی A در GTMetrix و امتیاز سبز در google page insights یکی از تخصص‌های نو ظهور در زمینه طراحی سایت است که برای دست‌یابی به این امتیاز به توانایی بالایی نیاز دارد. ما آنالیز سرعت سایت را رایگان انجام می‌دهیم که برای آن لازم است که به پشتیبانی پیام دهید.

 
 

بهینه سازی کدها

 
 

بهینه سازی تصاویر

 
 

مدیریت افزونه‌ها

 
 

کسب رتبه A

برای مشاهده نمونه کارهای سرعت در اینجا کلیک کنید.


مارکتینگ در وردپرس

مارکتینگ در وب‌سایت شامل ۴ مرحله مهم است که در پشتیبان وردپرس همتاساپورت قابل درخواست است.

۱. افزایش ترافیک اولین گام در مسیر پشتیبان وردپرس است

افزایش ترافیکت شامل تمام اقداماتی است که باعث افزایش ورودی سایت شما می‌شود. از چمله تبلیغات و سئو که هردو نیازمند استراتژی‌های دقیق و حرفه‌ای است تا بودجه شما را نابود نکند.

۲.اتصال به کاربر

تحقیقات ثابت کرده است که ۹۵% افرادی که برای اولین بار وارد سایت شما می‌شوند دیگر به سایت شما سر نمی‌زند. اگر بتوانید یک راه ارتباطی قدرتمند با بازدیدکننده‌های خود ایجاد کنید. بازده سئو و تبلیغات شما به شدت افزایش می‌یابد

۳.فروش اولیه

همیشه کاربران در اولین خریداشان از سایت شما مقاوت می‌کنند، وظیفه‌ی شما این است که مقاورت اولیه‌ی بازدید کننده‌ها را بشکنید و آنان را تبدیل به مشتری کنید.

۴. فروش مستمر

فروشتان هرچقدر که باشد، اگر کاربران خریدشان را به صورت پیوسته و منظم تکرار نکند، شما نزدیک به ۷۰% درآمد خود را از دست می‌دهید. سود اصلی هر کسب‌وکار تکرار خرید مشتریان است.

 
 
ترافیک هدفمند
 
 
اعتماد سازی
 
 
فروش موفق
 
 

تکرار، تکرار و تکرار فروش

برای دریافت مشاوره رایگان به تیم پشتیبانی پیام دهید.


شخصی سازی سایت وردپرسی

قالب‌ها و افزونه‌های وردپرسی طوری طراحی می‌شوند که نیاز عموم کاربران را رفع نماییند. امّا ممکن است که تمام نیاز شما را رفع نکنند. برای چنین مواردی لازم است که قالب وردپرس و افزونه‌های آن به صورت اختصاصی برای شما ویرایش شوند.

شخصی سازی قالب وردپرسی

با شخصی سازی قالب‌های ودرپرسی می‌توانید امکانات فوق‌العاده‌ای را به سایت خود اضافه کنید. و بسیاری از افزونه‌های سایت را غیر فعال کنید. این کاری است که در سایت‌های وردپرسی موفق انجام می‌شود.

شخصی سازی افزونه وردپرس

هیچ افزونه نمی‌تواند ۱۰۰درصد نیاز شما برطرف کند، با شخصی‌سازی افزونه‌ها می‌توانید ضمن بهینه کردن عملکرد آن‌ها نیازهای خود را رفه کنید.

 
 

اختصاصی از صفر تا صد!

نیاز خود را تیم فنی درمیان قرار دهید تا بهترین راه‌کارها به شما اعلام شود.


پیمایش به بالا