به دنبال سایت برای کسب‌وکارت می‌گردی؟

به دنبال سایت برای کسب‌وکارت می‌گردی؟

طراحی سایت حرفه‌ای تخصص ماست. ما به شما کمک می‌کنیم که یک کسب‌وکار آنلاین قدرتمند داشته باشید. اگر به دنبال طراحی سایت هستید همین الآن با ما تماس بگیرید.

در کم‌تر از ۱۴ روز سایت خود را تحویل بگیرید!!!

و اوّلین محصولات را در سایت خود منتشر کنید، تا هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته در سراسر ایران فروش داشته باشید. این جادوی اینترنت است همین الآن با ما تماس بگیرید.
۰۴۱۳۳۳۵۱۰۰۶


یک سایت خوب باید چگونه باشد؟

سایت مانند یک مغازه مجلّل در دل یک کویر بی‌آب و علف است. اگر استراتژی نداشته باشید، هیچ کس وارد فروشگاه شما نمی‌شود!
مهم نیست که در کجای ایران هستید، یک کسب‌وکار قدرتمند در تهران دارید یا به دنبال طراحی سایت در تبریز می‌گردید هرجای ایران که باشید ما سایت شما را ظرف مدت ۱۴ روز تحویل می‌دهیم.

آموزش رایگان

در طول دوره‌ی پشتیبانی سایت به شما آموزش می‌دهیم
که مانند یک برنامه‌نویس، سایت خود را مدیریت کنید.
تا هیچ‌گاه وابسته‌ی ما نشوید

پشتیبانی سایت وردپرس

گارانتی امنیتی

بهینه برای گوگل

برای این که از دریای گوگل ماهی‌گیری کنید،
باید یک سایت بهینه داشته باشید


نیازمندی‌های طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

سایت‌های فروشگاهی پر تقاضاترین پروژه‌های طراحی سایت است. این وب‌سایت یک رسانه فروش قدرتمند هستند که می‌توانند تمامی فرایندهای فروش را به صورت خودکار ۲۴ ساعته بدون خطا مدیریت کنند. داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای برای پیج‌های فروشگاهی یک امر ضروری و غیر قابل اجتناب است؛ چراکه یک وب‌سایت می‌توانید کار ۳ تا ۷ کارمندرا به صورت خود کارانجام دهید و سرعت کار شما را افزایش دهد. طراحی سایت فروشگاهی می‌توانید بهترین کارمند شرکت شما باشد.
اما طبق قوانین ایران اگر بخواهید یک وب‌سایت با درگاه پرداخت داشته باشید لازم است که شما یک کدمالیاتی برای وب‌سایت داشته باشید. به کمک این کد می‌توانید درگاه پرداخت تهیه کنید و از سایت خود استفاده کنید. 
توجه: دریافت کد مالیاتی به معنای محاصبۀ مالیات برای سایت شما نمی‌باشد؛ برای پرداخت مالیات در هر کسب‌وکاری (چه آنلاین و چه آفلاین) لازم است اظهارنامۀ
مالیاتی پرکنید. 


طراحی سایت فروشگاهی چه مزایایی دارد؟​

کاهش هزینه‌ها

ساخت وب سایت می‌توانید بسیاری از فرایندهای شما را به صورت خودکار انجام دهد، مثل فروش، مدیریت موجودی، تخفیف، پاسخ‌های متداول و حتی قیمت‌گذاری هوشمند.

افزایش اعتماد

مدیریت بهتر

فروشنده تمام‌وقت رایگان

اگر یک پیج فروشگاه اینستاگرامی داشته باشید، ساخت سایت می‌تواند مانند یک کارمند تمام وقت بدون خستگی ۲۴ ساعته تمام سفارشات را ثبت و فروش شما را به صورت خودکار مدیریت کند.


هزینۀ طراحی سایت چقدر است؟

هزنیۀ طراحی سایت متناسب با نیاز شما متغییر است. اصولاً سایت‌ها را از نظر هزینه می‌توان به سه دسته تقسیم کرد.
سایت‌های شخصی، شرکتی، معرفی، پروژه‌های دانشاهی، معرفی محصول و اطلاع رسانی
سایت‌های فروشگاهی، آموزشی، خبری، وبلاگی و کاتالوگی
سایت‌های پلتفرمی
گروه‌اوّل ساده‌ترین نوع وب‌سایت‌ها هستند. این گروه را می‌تواند در زمره طراحی سایت ارزان درنظر گرفت که امکانات چندانی ندارند و فقط برای معرفی محصولات، شرکت‌ها خدمات یا ارائه اطلاعات مثل اطلاعات تماس استفاده می‌شوند. مثلاً طراحی سایت پزشکی در تبریز می‌تواند اطلاعات تماس و آدرس مطب شما را در اختیار کاربران قرار دهد. امّا اگر به دنبال نوبت‌دهی آنلاین هستید باید به سراغ گروه دوّم بروید.
گروه‌دوّم سایت‌هایی هستند که امکانات پیچیده‌تری مثل درگاه پرداخت دارند در این گروه از سایت‌ها می‌توان سیستم‌های فروش را برای محصولات فیزیکی و دانلودی محیا کرد تا بتوان یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند طراحی کرد و محصولات متنوع‌ای را در دسته‌های مختلف به فروش رسانید. طراحی سایت فروشگاهی در تبریز، تهران، اصفهان، مشهد و کرج با استقبال بالا روبه‌رو است و اکثر فروشندگان مغازه‌های خود را وب‌سایت تبدیل کرده‌اند.
گروه سوّم سرویس‌های اختصاصی هستند. هزینۀ این گروه از سایت‌ها متناسب با تعداد برنامه‌نویسان و زمان برنامه‌نویسی پروژه است. سایت‌هایی پلت فرمی برخلاف دو گروه اوّل و دوّم امکان طراحی با CMS ها را ندارند و حتماً باید به صورت اختصاصی کدنویی شوند.

CMS چیست؟

CMS سیستم مدیریت محتوای سایت است. به کمک CMSها شما می‌توانید به راحتی آب‌خوردن تمام بخش‌های سایت را بدون دانش فنیبه تنهایی مدیریت کنید. یکی از کاربردی‌ترین CMS های جهان WordPress است. ما در همتاکالج بیش ۸۵% پروژه‌ها با استفاده از این ابزار قدرت‌مند طراحی می‌کنیم تا شما بتوانید به راحتی تمام تنظیمات وب‌سایت را شخصاً انجام دهید.

قیمت طراحی سایت با وردپرس چقدر است؟

هزینۀ طراحی سایت با وردپرس معمولاً نصف پروژه‌های کدنویسی است. به دلیل متغییر بودن هزینۀ‌های طراحی سایت لطفاً همین الآن با شماره [hamta_CTA par=’hamta_phone_number’] تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات دقیق‌تر خدمت شما ارئه کنند.


چرا باید سایت داشته باشیم؟

اگر الآن سایت خود را راه‌اندازی نکنید، فردا باید به نفع رقیبتان از دور خارج شوید.

پازل فروش را تکمیل کنید

بعد از ثبت سفارش، کافیست از فاکتور محصول پرینت بگیرید و روی بسته‌ی مرسوله بچسبانید و به مامور پست تحویل دهید. زیرا سایت تمام مراحل را به‌صورت خودکار انجام می‌دهد.

آنالیز رفتار کاربران

مشتری جدید​

فروش ۲ برابری با توربوسِل

توربوسِل سرویس اختصاصی همتاکالج است که با ارائه پیشنهادهای شگفت انگیز و دعوت کاربران به خرید دوباره فروش شما را تا ۲ برابر (وحتی بیشتر) افزایش می‌دهد.

کارمند تمام وقت رایگان
(CRM ساده و کاربردی)

بعد از ثبت سفارش، کافیست از فاکتور محصول پرینت بگیرید و روی بسته‌ی مرسوله بچسبانید و به مامور پست تحویل دهید. زیرا سایت تمام مراحل را به‌صورت خودکار  و بدون وقفه انجام می‌دهد.

اگر تا کنون مشتریان با دیدن پُست و استوری‌ها از شما خرید می‌کردند، از این پس شما می‌توانید با ارائه‌ی پیشنهادهای اختصاصی برای هر کاربر فروش خود را بشتر کنید.

مثلاً: سلام محمد عزیز. از آخرین باری که به فروشگاه ما سرزدی خیلی وقته که می‌گذره، خوشحال می‌شیم با این کد تخفیف MS1235 دوباره وارد فروشگاه بشی و هرچی که دوست داری بخری. یادت نره که این کد تا امشب فعاله♥


۵ میلیارد تومان در ماه
درآمد یک وب‌سایت در حوزه‌ی پوشاک است

که ماهانه ۱۰،۰۰۰ سفارش ثبت می‌کند. فرض کند یک پیج اینستاگرامی دارید که ۵۰K فالوور دارد، به طور متوسط شما باید روزانه ۳۰ الی ۷۰ سفارش ثبت کنید. اگر میانگین قیمت هر سفارش ۳۰۰،۰۰۰ تومان باشد. می‌توانید با استفاده از سرویس توربوسِل همتا مبلغ این سفارش به ۵۰۰،۰۰۰ تومان برسانید. سرویس توربوسِل تعداد فروش را افزایش نمی‌دهد، بلکه میزان فروش را ۲ برابر می‌کند.

چرا طراحی سایت در همتاکالج؟

ما در همتاکالج با بیش از [hamta_CTA par=”hamta_construction_date”] سال تجربه در زمینه ساخت کسب‌وکار آنلاین و همچنین طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی می‌توانیم برترین ابزارهای مارکتینگ را برای شما فراهم کنیم تا بتوانید در تمامی فرایندهای مارکتینگ شامل جذب کاربر جدید، اعتماد سازی، فروش و تکرار فروش را به بهترین شکل پیاده سازی کنید. معیار خوب بودن یک سایت ظاهر طراحی یا سایتی شبیه به دیجیکالا نمی‌باشد. تخصص ما طراحی یک سایت با استاندارهای مارکتینگ است تا فروش شما را چند برابر کند.

سایتی که در همتاکالج طراحی می‌شود چه ویژگی‌هایی دارد؟

پشتیبانی

از زمانی که سایت را تحویل می‌گیرید ما همراه شما خواهیم بود

گارانتی امنیت

سایت شما از نظر امنیتی تضمین می‌شود تا همیشه تمرکز خود را روی رشد معطوف کنید.

توربو سِل

سرویسی که می‌تواند فروش شما را یک شبه تا ۲ برابر اقزایش دهد.

سرویس رایگان

فضای نگه‌داری، آدرس سایت و پنل پیامکی به ارزش ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان به صورت رایگان

تبلیغات رایگان

در صورت درخواست شما ما سایت‌تان در ۱۰۱ سایت تبلیغ می‌کنیم.

استاندارد

ما متعهد می‌شویم که در سایت شما از ابزار ایمین استفاده کنیم تا امنیت سایت شما بالا باشد

سرعت بالا

بالا بودن سرعت سایت می‌تواند رضایت کاربران را ۲ چندان کند.

مشاوره

ما تجربیات ۹ ساله‌ی خود را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا سریع‌تر رشد کنید.

این موارد تنها بخشی از امکانات سایت شما خواهد بود، سایت شما می‌تواند سیستم فروش را به تنهایی هفت روز هقته ۲۴ ساعته نگه‌دارد. محصولات شما در دسته‌ها، رنگ، سایر و.. قرار می‌گیرد تا کاربران به راحتی بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مسیر طراحی سایت شما چگونه است؟

درخواست مشاوره‌ی رایگان

در ابتدا کارشناسان ما، نیازهای شما را بررسی می‌کنند تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند. اگر شک دارید که هم اکنون به سایت نیاز دارید یا نه همین الآن با همتاکالج تماس بگیرید تا از راهمنایی‌های ما استفاده کنید.

بررسی قرارداد

بعد از درخواست شما، یک نمونه قرارداد امضاء شده برای شما ارسال می‌گردد تا شما یک نسخه از قرارداد امضاء شده را نزد خود نگه‌دارید که در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

طراحی سایت متناسب با نیازهای شما

ظرف مدت ۱۴ روز سایت شما طراحی و در اختیار شما قرار می‌گیرد، تا اصلاحات لازم را انجام دهیم.

آموزش تخصصی

بعد از انجام اصلاحات، متناسب با نیاز شما ۴ الی ۱۲ جلسه آموزشی ۱.۵ ساعته به صورت آنلاین برگزار می‌گردد تا به شما آموزش دهیم که مانند حرفه‌ای‌ها سایت خود را مدیریت کنید.

معرفی رایگان سایت به گوگل (حالا از سایت خود لذت ببرید)


پیمایش به بالا