طراحی سایت در آذربایجان شرقی

با جدید‌ترین ابزارهای طراحی سایت در آذربایجان شرقی به همراه پشتیبانی رایگان در همتاکالج برای مشاورۀ رایگان با شمارۀ [hamta_CTA par=”hamta_phone_number”] تماس بگیرید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

نام
نام خانوداگی
تلفن
ایمیل
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

دربارۀ همتاکالج

سلام!
ما تیم همتا هستیم که در سال ۱۳۹۳ همتاکالج خلق کردیم و تا امروز تمرکز خود را روی ساخت و توسعۀ کسب‌وکارهای آنلاین معطوف کرده‌ایم.
بعد از گذشت [hamta_CTA par=”hamta_construction_date”] سال توانستیم برند شناخته شده در تبریز، کرج، شیراز و تهران شویم. اکنون طراحی سایت در آذربایجان شرقی تخصص اصلی ماست.
اگر به دنبال طراحی سایت در تبریز، طراحی سایت در شیراز، طراحی سایت در کرج و طراحی سایت در تهران باشید احتمالاً نام همتاکالج را به‌دفعات شنیده‌اید. خدمات ما در همتا به طراحی سایت معطوف نمی‌شود، یکی از مهم‌ترین خدمات ما پشتیبانی سایت‌های وردپرس است.
در صورت نیاز به مشاورۀ رایگان در سراسر ایران می‌توانید با شمارۀ [hamta_CTA par=”hamta_phone_number”] تماس بگیرید.

اگر به دنبال طراحی سایت هستید همین الآن با ما تماس بگیرید

آیا ساخت سایت به درد من می‌خورد؟

اگر یک کسب‌وکار دارید داشتن سایت کمک‌های زیادی برای رشد کسب‌وکار شما می‌کند. سایت بهترین ابزار بازاریابی برای تمامی کسب‌وکارها است. چه کسب‌وکار آنلاین و چه کسب‌وکارهای آفلاین.

تأثیر ساخت سایت روی کسب‌وکار من:

تأثیر اوّل: ابزار بازاریابی کم‌هزینه!​

استراتژی ۱:

فرض کنید که کاربران با بیزینس شما آشنا هستند (قبلاً در تبلیغات، معرفی و… نام و خدمات شما را شناخته‌اند) وجود یک سایت بهترین ابزار برای ارتباط این کاربران با کسب‌وکار شما است.

کاربران می‌توانند با جستجوی نام شما در گوگل به اطلاعات تماس، آدرس، لوکیشن، شرایط همکاری، هزینه‌ها، ساعات کاری و… دسترسی داشته باشند.

 استراتژی ۳:
برای تبلیغات کافی است سایت خود را طراحی کنید و بنر تبلیغاتیتان را در یکی از سایت‌ها پربازدید قرار دهید یا تبلیغات کلیکی انجام دهید در این حالت هزاران هزار کاربر وارد سایت شما می‌شوند و شما می‌توانید با دریافت اطلاعات تماس مثل ایمیل یا شماره‌تلفن این کاربران مشتاق وارد چرخه بازاریابی خود کنید.

استراتژی ۲:
در این حالت مخاطبین هیچ شناختی نسبت به شما ندارند و فقط با احساس نیاز، محصول و خدمات شما را در گوگل جستجو می‌کنند و به‌راحتی شما را پیدا می‌کنند.

تأثیر دوّم: ابزار مدیریت خودکار

فروشندۀ تمام وقت

با طراحی سایت در آذربایجان شرقی می‌توانید یک فروشندۀ خستگی‌ناپذیر داشته باشید.

اعتماد زایی

وجود درگاه‌های پرداخت معتبر، دریافت نماد‌های اعتماد، سرویس پشتیبانی و… یکی از جذاب‌ترین مزیت‌هایی است که مدیران پیج‌ها را سمت طراحی سایت در آذربایجان شرقی هدایت می‌کند.

اطلاع رسانی خودکار

یا ارسال پیام‌های سیستمی خیال مشتریان را از خریدشان راحت کنید تا گاه‌وبیگاه سفارش خودشان در دایرکت شما پیگیری نکند.

بسیاری از پیچ‌های اینستاگرامی که اقدام به طراحی سایت در آذربایجان شرقی می‌کنند باهدف داشتن یک سیستم فروش خودکار اقدام می‌کنند.

فرض کنید که ساعت ۲ شب یک کاربر وارد پیج شما می‌شود و قیمت یکی از محصولات را از ادمین اینستاگرامی می‌پرسد. آیا ادمین شما در این زمان پاسخ‌گویی این مشتری احتمالی است؟ یا زمانی که مشتری از ادمین اینستاگرام قیمت و موجودی محصول را می‌پرسد چه اتفاقی می‌افتد؟ ادمین این اطلاعات را از شما می‌پرسد، شما نیز موجودی را بررسی می‌کنید و اطلاعات را به ادمین می‌دهید و ادمین نیز باید پیام شمارا به کاربر بدهد.

در این فرایند چند نفر دخیل هستند؟ اگر یکی از این افراد در دسترس نباشد چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ اگر محصول شما هم‌زمان توسط ۲ ادمین فروخته شود چه؟

این چند مشکل تنها بخش کوچکی از اتفاقاتی است که نداشت یک سیستم فروش خودکار برای شما ایجاد می‌کند. با طراحی سایت در آذربایجان شرقی تمام مراحل ثبت سفارش، مدیریت انبارداری، پرداخت مدیریت موجودی، انتخاب رنگ/سایز/… و تمام مراحل فروش به‌صورت کاملاً خودکار توسط سایت شما اجرا می‌شود.

اطلاع‌رسانی خودکار: بعد از خرید مشتریان نگران نرسیدن محصولشان می‌شوند و مدام به دایرکت شما پیام می‌دهند این مورد می‌تواند شما و ادمین‌هایتان را کلافه کند. با طراحی سایت می‌تواند تمام این موارد را به‌صورت خودکار مدیریت کنید و در هر مرحله از سفارش کاربران پیامک‌های اطلاع‌رسانی را دریافت کند. با اتصال پنل پیامکی به سایت خود می‌توانید تمام اطلاعات رسانی‌ها را به موبایل کاربران ارسال کنید.

با طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای در آذربایجان شرقی شما می‌توانید یک فروشندۀ تمام‌وقت خودکار داشته باشید که هم‌زمان به ده‌ها نفر از کاربران شما خدمات رایگان دهد. آن‌هم هفت روز هفته به‌صورت ۲۴ ساعته.

مشاورۀ رایگان طراحی سایت در آذربایجان شرقی

نام
نام خانوداگی
تلفن
ایمیل
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

معرفی انواع وب‌سایت

چه نوع وب‌سایتی مناسب کسب‌وکار من است؟

پاسخ به این سوال که چه‌نوع وب‌سایتی مناسب کسب‌وکار شما است می‌تواند در روند هزینه‌های طراحی سایت در آذربایجان شرقی اثر بالایی داشه‌باشد. در این بخش قصد داریم انواع وب‌سایت‌های پر تقضا را به شما معرفی کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی در آذربایجان شرقی

سایت‌های فروشگاهی یکی از پرتقاضاترین نوع سایت‌های در شهرهایی صنعتی مثل تبریز هستند. محبوبیت این وب‌سایت‌ها در شهر‌های کوچک‌تر نیز مشاهده می‌شوند طراحی سایت در مراغه از جمله عبارت‌های پر جستجو در دنیای اینترنت است.

سایت‌های فروشگاهی دارای ابزارهای مدیریت موجودی، ثبت خودکار سفارش‌ها، مدیریت موجودی و انبارداری، مدیریت مشتریان، درگاه‌های پرداخت، سرویس‌های پیامکی، سرویس ایمیل مارکتینگ و… است.

با طراحی سایت فروشگاهی می‌توانید محصولات خود را در سراسر آذربایجان شرقی و حتی در سراسر ایران بفروش برسانید.


طراحی سایت وردپرسی در آذربایجان شرقی

وردپرس بهترین ابزار طراحی سایت در سراسر جهان است. امروزه درخواست‌ها برای طراحی سایت‌های وردپرسی افزایش‌یافته است چرا که سایت‌های وردپرسی به دلیل قابلیت‌های بالا و وجود ابزارهای فوق‌العاده کاربردی محبوبیت بالایی در میان مشاغل آنلاین کسب کرده است.

طراحی سایت وردپرسی در آذربایجان شرقی نیز به دلیل سهولت استفاده از آن مورد استقبال بسیاری از افراد  قرار گرفته است. چرا که این نوع وب‌سایت به دلیل هزینۀ پایین‌تر و سادگی استفاده توانسته است علاقه‌مندان را سمت خود جذب کند.

با طراحی سایت وردپرسی برای کسب‌وکار خود می‌توانید در زمان کم‌تر از ۱۵ روز کسب‌وکار آنلاین خود را راه‌اندازی کنید و با اتصال سایت وردپرسی به درگاه پرداخت می‌توانید فروشگاه وردپرسی خود را راه‌اندازی کنید.

چرا از وردپرس استفاده کنم؟

وردپرس چیست؟

وردپرس یک نرم‌افزار مدیریت محتوا (CMS)  است که می‌تواند به‌راحتی تمامی بخش‌های یک وب‌سایت را از صفحه‌ها، فروشگاه، محصولات، سفارش‌ها، کاربران، پرداخت‌ها و… را مدیریت کند.

آیا وردپرس امن است؟

وردپرس یک CMS رایگان متن باز است. این یعنی صدها هزار کارشناس امنیت در سراسر جهان از وردپرس حمایت می‌کنند. امّا اگر استاندارد‌های امنیتی در وردپرس اجرا نشود ممکن است خطرات زیادی برای شما به ارمغان بیاورد. از این‌رو پکیج امنیت در وردپرس می‌تواند ضامن کسب‌وکار شما باشد.

ویژگی‌های کلیدی وردپرس چیست؟
بهترین راه برای طراحی سایت در آذربایجان شرقی چیست؟

گستردگی در استفاده

اگر یک سایت وردپرس داشته باشید، فارغ از شهر محل سکونت خود می‌توانید به راحتی یک ادمین حرفه‌ای استخدام کنید

سادگی فرایندها

ادمین سایت می‌تواند به راحتی پیچیده‌ترین و حرفه‌ای ترین آپشن‌ها را در عرض ۵ دقیقه نصب و فعال کند.

امکانات بالا

به دلیل گستردگی وردپرس تمام شرکت‌های ارائه دهندۀ خدمات از جمله بانک‌ها و… ابزارهای رایگان اتصال به وردپرس دارند.

هزینۀ ساخت و نگه‌داری کم

هزینه طراحی سایت‌های وردپرس معمولاً ۱/۳ هزینه طراحی سایت‌های غیر وردپرسی است. از طرفی هزینه نگه‌داری و پشتیبانی سایت وردپرس ۵۰% ارزان‌تر از بقیه است


پیمایش به بالا